Tulokset 2010

27.03 Porvoo - KÄYTTÄYTYMISKOE

Slov.cuvac n Alla von der Stockacher Halde, Virve Mikkola, Hyväksytty BH
Pcu Curioisty Catch the Spell, Anna Särkelä, Hyväksytty BH
Ssn Amories Caramella, Katja Blomqvist, Hyväksytty BH
Lbn Saskian Yahoo, Ari Suomi, Hyväksytty BH
Lbn Tintenfass L’Abbis, Lotta Axelsson, Hyväksytty BH
Sknn Pikestar’s Edda, Tina Hietala, Hyväksytty BH
Nsnu Peikkolinnan Simba, ohj. Raija Sjöström, Hylätty


18.04 Porvoo - IPOR HAKU A

Esvu Nartsukan Elegant Power, Sam Widlund: 38,40,193 yht:271: RH-FLA
Bpmu Tämä On Ceriffi, Marja-Leena Hituri: 46,38,181 yht:265: RH-FLA
Spu Sonorian Cherubino, Harri Kuusisto: 46, 45, 170 yht: 261: RH-FLA
Akn Placo Bettina, Kaisa Hilska: 44, 41, 164 yht: 249: RH-FLA
Xn Rauha, Marika Westman: 42, 28, 194 yht: 264: HYLÄTTY
Spn Yanes Jasmin, Sami Vertanen: 32, -, - HYLÄTTY


29.04 Porvoo - HAKU 1 2 3

HAKU 3
Apku Gun Lake Breakdancer, Marian Ahlskog-Karhu t:96, m:195, yht:291 HK3
Spu Musketeer’s Xando, Osmo Heikkilä t:95, m:187, yht:282, HK3
Bpmu Kutinan Meteli, Petteri Hotinen t:96, m:174, yht: 270, HK3
Spku Mithrandir Alpha, Pekka Mettälä t:96, m:171, yht:267,HK3
Snn Giteas Capri, Johanna Saastamoinen m: 117
Bcu Festivo Zenon, Maija Aapola m: 98


08.05 Porvoo - IPOR HAKU B

Knu Vassruggens Sige Fafnesbane, Heidi Levander: 170, 45, 45 yht 260 RH-FLB
Akn Foxforest Exorcist, Kaisa Hilska: 175, 38, 38 yht 251 RH-FLB
Bpmu Tämä On Ceriffi, Marja-Leena Hituri: 151, 43, 49 yht 243 RH-FLB
Lbu Varjoahon Maorikunnas, Milla Savin: 160, 39, 33 yht 232
Spn Konnamuorin Intro, Mervi Kähönen: 110, 42, 43 yht 195
Knn Greenhill’s Golden Wind, Virpi Nieminen: 100, 32, 45 yht 177


13.05 Porvoo - ETSINTÄKOE 1 2 3

EK 1
dn Kriegerhof Princess Paris, Tuomisto Anne 80,158, 238 III EK1
EK 2
spu Merzenheit’s Abejack , Eija Koistinen 76,186, 262 II EK2
apkn Windedos After Eight , Laura Lönnberg 92, 196, 288 I EK2
hwu Elliegårdens Black Rudi, Helena Prepula 88, 188, 276 I EK2
EK 3
bcu EmenEm’s Dino,Mirva Vainio 88, 199, 287 I EK3
bcu Tending Volition, Hanna Orava 90,197, 287 I EK3
snn Zornoi Shakira, Piia Räsänen 84, 199, 283 I EK3
bcu Saint, Pia Pursiainen 82, 194, 276 I EK3
bpgn Nallehukan Ultra Bra, Ulla Rajalin 72, 184, 256 II EK3
rwu Vesuviuksen Aragon, Maria Keinonen 64,182, 246 -


27.05 Porvoo - HAKU 1 2 3

Haku 1
Dn Kriegerhof Khloe-Kalina Anne Tuomisto, Kerava 0/136/136
Ssu Giteas Benvenuto Ismo Rask, Espoo 0/54/54
Haku 2
Bcu Briskness Famous Grouse Raimo Toni, Vantaa 0/80/80
Haku 3
Dn Kriegerhof Rosine T ja J Hyysalo, J Marjamäki, Tuusula 95/127/222
Du Darya’s Dewald Dack J Grönroos&V Mannonen, Hki 87/173/260 HK3
Apku Gun Lake Twist and Shout Marian Ahlskog-Karhu, Porvoo 93/188/281 HK3


02.06 Porvoo - JÄLKI 1 2 3

JÄLKI 2
Mn Mustapippurin, Terhi Multamäki päivänsäde T 96, M194 289 JK2
clku Windswept Hights Buffalo Bill, Marjo Hynynen T 75 M 196 271 JK2
JÄLKI 3
ssu Boss vom Hatzelbachtal, Bo Wiksten T 90, M 199 289 JK3
spn Aufgewect Netti,T Minna Ojala M Ismo Kyllönen T 88, M 187 275 JK3
hwu Gipstern Fendor, Annika Kallio T 77, M 185 262 JK3
apkn Windedos After Eight T 92, M 165 257 JK3


21.06 Porvoo - PELASTUSJÄLKI

Lbn Varjoahon Kyllikki Anna-Mari Matikainen, Söderkulla
Bcn Pythagoraan New Joy Satu Syvänperä, Vantaa
Spn Kranichzug Chrystal Eeva-Maria Lidman, Porvoo
Ponu Oktet ze Spiewogry Majka Borgström, Sipoo
Spu Cunto Heikki Tom Isaksson, Sipoo HYVÄKSYTTY
Xu Felix Fiia Berghem, Helsinki


25-26.09 Porvoo - JÄLKI 3 HAKU 3 ETSINTÄKOE 3

HAKU 3
apku Gun Lake Breakdancer , Marian Ahlskog-Karhu: M: 193 T: 80 YHT273 HK3 I
bpmu Kutinan Meteli, Petteri Hotinen: M: 139 T: 90
bptnHukkarullan Elämänilo, Mari Pihlajaniemi: M: 170 T: kesk
rwn Manouman Elli Rajaton, Kiti Tommila: M: kesk T: 68
EK 3
bcu EmenEm’s Dino. Mirva Vainio: M: 183 T: 91 YHT 274 EK3 I
apkn Windedos After Eight , Laura Lönnberg: M: 187 T: 73 YHT 260 EK3 II
hwu Soffahoffin Geezer, Eeva-Liisa Luukkonen: M: 161 T: 84 YHT 245 EK3 II
rwu Musanterin Epeli, Heidi Helin: M: 164 T: 79 YHT 243 EK3 II
hwu Elliegårdens Black Rudi, Helena Prepula: M: 111 T:-
bpgn Marmara Rocket Queen, Mirja Laitinen: M: 93 T:-
JÄLKI 3
bcn Tending Blueberry , Päivi Keränen: M: 190 T: 92 YHT 282 JK3 I
bcu Tending Hotspur, Nina Manner: M: 184 T: 98 YHT282 JK3 I
bcu Tending Prizeman, Virve Sormunen: M: 193 T: 84 YHT 277 JK3 I
aku Bestseller Feelgood, Marjo Halonen: M: 194 T: 78 YHT 272 JK3 I
bptu Macnillan Running Free, Susanna Stark: M: 188 T: 82 YHT 270 JK3 I
lbn Punapakan Rokkimimmi, Anu Purola: M: 168 T: 81 YHT 249 JK3 II
ssu Boss vom Hatzbachtal, Bo Wiksten: M: 87 T: 87
rwu Dustin vom Oberhausener Norden, Erja Hyökki: M: 139 T: kesk
bcu Borderiinan Elävä Legenda, Sanna Hyytiäinen: M: 140 T: -
spn Wolfrock’s Blitz, Miia Heikkinen: M: 135 T: -
bpmn No-How Be My Moviestar, Riikka Honkaranta: M: 134 T: -


24.10 Porvoo - PELASTUSHAKU

vpu Weissen Lindenhof Condor, Jukka Korpikoski: hylätty
bptn Hukkarullan Dorka, Mari Pihlajaniemi: hylätty
hwn Hovarian Nerz, Ossi Juurikka: hylätty
scn Alla Von Der Stockacher Halde, Virve Mikkola: hylätty
lbu Varjoahon Maorikunnas, Milla Savin: hylätty